Urząd Miasta Łosice – UM w Łosicch

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Łosice – UM w Łosicch

Urząd Miasta Łosice godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Łosice Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Łosice.

Urząd Miasta Łosice telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Łosice telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Łosic możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Łosice godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Łosic. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Łosice godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Łosice

Adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6, 08-200 Łosice

Telefon: 83 306 88 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łosice:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Łosice Urząd Miasta

Urząd Miasta Łosic umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Łosice wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Łosice publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Łosic.

Urząd Miasta Łosic podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Łosic płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Łosice

Liczba wyświetleń: 259Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS