Urząd Miasta Łowicz – UM w Łowiczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Łowicz – UM w Łowiczu

Urząd Miasta w Łowiczu godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Łowicz telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Łowicz.

Urząd Miasta Łowicz kontakt

Urząd Miejski w Łowiczu ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Łowiczu zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Łowicz kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Łowiczu jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Łowicz może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łowiczu

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Łowicz możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Łowicz godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Łowiczu są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Łowicz

Adres: Stary Rynek 1, 99-400 Łowicz

Telefon: 46 830 91 51, 46 830 91 52

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łowicz:

 • poniedziałek, wtorek, czwartek: 8:00-15:00
 • środa: 8:00-15:00
 • piątek: 8:00-14:00
 • Urząd Miasta w Łowiczu

  Urząd Miasta Łowicz jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Łowicz szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Łowiczu można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

  Urząd Miasta Łowicz wydziały

  Urząd Miasta Łowicz podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Łowiczu. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Łowicz, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

  Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Łowicz

  Wydział Spraw Obywatelskich UM Łowicz świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Łowicz działa w tych samych godzinach co cała placówka.

  Mapa Urząd Miasta Łowicz

  Liczba wyświetleń: 1914Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS