Urząd Miasta Lubaczów – UM w Lubaczowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Lubaczów Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Lubaczowie dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Lubaczów

Adres: ul. Rynek 26, 37-600 Lubaczów

Telefon: +48 16 632 80 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lubaczów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Lubaczowie

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Lubaczowa jest Urząd Miasta Lubaczowa. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

  • Zameldowanie/Wymeldowanie
  • Rejestracja pojazdu
  • Wydawanie prawa jazdy
  • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
  • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Lubaczowie umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Urząd Miasta Lubaczów kontakt

Urząd Miejski w Lubaczowie ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Lubaczowie zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Lubaczów kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Lubaczowie jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Lubaczowa może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lubaczowie

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Lubaczowa możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Lubaczów godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Lubaczowie są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Urząd Miasta w Lubaczowie wydziały

W Urzędzie Miasta Lubaczowa istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Lubaczów wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lubaczowa

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Lubaczowie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Lubaczowa. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Lubaczowa nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Lubaczów

Liczba wyświetleń: 70Wyszukaj dodatkowe informacje: