Urząd Miasta Lututów – UM w Lututowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Lututów – UM w Lututowie

Urząd Miasta w Lututowie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Lututów telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Lututowa.

Urząd Miasta Lututów dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Lututów dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Lututowie kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lututowie

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Lututowie. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Lututów

Adres: Klonowska 8, 98-360 Lututów

Telefon: 43 871 40 52,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lututów:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Lututów Urząd Miasta

Urząd Miasta Lututowa umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Lututów wydziały

Urząd Miasta Lututowa podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Lututowie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Lututowa, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Lututowa

Wydział Spraw Obywatelskich UM Lututów świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Lututowa działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Lututów

Liczba wyświetleń: 290Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS