Urząd Miasta Maków Mazowiecki – UM w Makowie Mazowieckim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Maków Mazowiecki – UM w Makowie Mazowieckim

Urząd Miasta Maków Mazowiecki opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Makowie Mazowieckim, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Maków Mazowiecki telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Maków Mazowiecki telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Makowa Mazowieckiego możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Maków Mazowiecki godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Makowa Mazowieckiego. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Maków Mazowiecki godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Maków Mazowiecki

Adres: ul. Stanisława Moniuszki 6, 06-200 Maków Mazowiecki

Telefon: +48 29 717 10 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Maków Mazowiecki:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Makowie Mazowieckim

Maków Mazowiecki Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Makowie Mazowieckim odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Makowa Mazowieckiego.

Urząd Miasta Makowa Mazowieckiego dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Makowa Mazowieckiego prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Makowa Mazowieckiego dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Maków Mazowiecki opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Makowa Mazowieckiego opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Makowa Mazowieckiego wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Makowa Mazowieckiego wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Maków Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 409Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS