Urząd Miasta Miasteczko – UM w Miasteczku Śląskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Miasteczko godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Miasteczko Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Miasteczko.

Kontakt Urząd Miasta Miasteczko

Adres: ul. Rynek 8, 42-610 Miasteczko Śląskie

Telefon: (+48) 32 393 80 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Miasteczko

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Miasteczku Śląskim

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Miasteczku Śląskim odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Miasteczko odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Urząd Miasta Miasteczko kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Miasteczka Śląskiego można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Miasteczko kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Miasteczko godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Miasteczku Śląskim w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Miasteczko godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Urząd Miasta w Miasteczku Śląskim podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Miasteczka Śląskiego zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Miasteczku Śląskim podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Miasteczka Śląskiego umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Miasteczko

Liczba wyświetleń: 29Wyszukaj dodatkowe informacje: