Urząd Miasta Mogielnica – UM w Mogielnicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Mogielnica – UM w Mogielnicy

Telefon do Urzędu Miasta Mogielnicy. Urząd Miasta w Mogielnicy adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Mogielnica?

Urząd Miasta Mogielnica dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Mogielnica dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Mogielnicy możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Mogielnica godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Mogielnicy jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Mogielnica

Adres: ul. Rynek 1, 05-640 Mogielnica

Telefon: +48 (48) 66 35 149, +48 (48) 66 35 263

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mogielnica:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Mogielnica Urząd Miasta

Urząd Miasta Mogielnicy składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Mogielnica Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Mogielnica opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Mogielnicy jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Mogielnica podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Mogielnica podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Mogielnicy. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Mogielnicy informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Mogielnica

Liczba wyświetleń: 122Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS