Urząd Miasta Morawica – UM w Morawicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Morawica – UM w Morawicy

Wydziały Urzędu Miasta w Morawicy – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Morawica godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Morawica kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Morawicy dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Morawica kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Morawicy

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Morawicy zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Morawica

Adres: ul. Spacerowa 7, 26-026 Morawica

Telefon: +48 41 3114 691, +48 41 3114 692

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Morawica:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Morawica Urząd Miasta

Urząd Miasta Morawicy jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Morawica odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Morawicy pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Morawicy jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Morawica druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Morawicy petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Morawica druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Morawica Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Morawica Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Morawica ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Morawica

Liczba wyświetleń: 309Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS