Urząd Miasta Mszczonów – UM w Mszczonowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Mszczonów – UM w Mszczonowie

Mszczonów Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Mszczonowie dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Mszczonów kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Mszczonów telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Mszczonów godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Mszczonowa otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Mszczonów godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Mszczonów

Adres: Plac Piłsudskiego 1, 96-320 Mszczonów

Telefon: +48 46 858 28 20, +48 46 858 28 40

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mszczonów:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-17:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Urząd Miasta w Mszczonowie

Mszczonów Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Mszczonowie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Mszczonowa.

Urząd Miasta w Mszczonowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Mszczonowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Mszczonowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Mszczonowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Mszczonów

Liczba wyświetleń: 367Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS