Urząd Miasta Mysłowice

Urząd Miasta Mysłowice

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Mysłowice

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Mysłowicach. Aktualny kontakt Urząd Miasta Mysłowice praca, godziny otwarcia, telefony, adres telefony. UM Mysłowice.

Urząd Miasta Mysłowice kontakt

Urząd Miejski w Mysłowicach znajduje się przy ulicy Powstańców 1. W instytucji, jaką jest Urząd Miasta Mysłowice mieszkańcy mogą realizować wiele formalności. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Mysłowice kontakt z mieszkańcami prowadzi drogą telefoniczną oraz mailową. 

Adres: ul. Powstańców 1, 41-400 Mysłowice
Telefon: 32 317 11 00
E-mail: [email protected]

Należy pamiętać, że kontakt z obsługą interesanta Urzędu Miasta Mysłowice jest realizowany jedynie w godzinach otwarcia. Podobnie formalności mogą być załatwiane jedynie w godzinach pracy Urzędu Miasta Mysłowice.

Mysłowice Urząd Miasta godziny otwarcia

Jeżeli chodzi o godziny otwarcia urzędu Miasta Mysłowice, warto wiedzieć, że instytucja nie jest dostępna każdego dnia o tej samej godzinie. Godziny otwarcia zostały zróżnicowane, aby każdy z mieszkańców mógł zrealizować formalności w wybranym przez siebie czasie. W poniedziałku godziny pracy zostały maksymalnie wysłużone, UM działa od 7:30 do 17:00. We wtorki, środy oraz czwartki interesanci są przyjmowani od 7:30 do 15:30. Natomiast w piątki Urząd Miasta Mysłowice jest czynny od 7:30 do 14:00.

Urząd Miasta Mysłowice godziny otwarcia

poniedziałek 7:30-17:00
wtorek, środa, czwartek 7:30-15:30
piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta Mysłowice wydział komunikacji

Wszelkie sprawy urzędowe w instytucji realizowane są przez urzędników. W UM Mysłowice funkcjonuje wiele wydziałów, jednym z częściej odwiedzanych przez mieszkańców jest Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Mysłowicach. Sprawy takie jak prawo jazdy, rejestracja pojazdu realizowane są w BiurzeObsługi Mieszkańców zwanym również wydziałem komunikacji – stanowisko numer 2. Dokładny kontakt w tej sprawie można uzyskać pod numerem 32 3171 132.

Urząd Miasta Mysłowice wydział komunikacji telefon: 32 3171 132

Urząd Miasta Mysłowice praca

Oferty pracy w Urzędzie Miasta w Mysłowicach, najczęściej publikowane są na stronie internetowej UM. Oczywiście w instytucji, jaką jest Urząd Miasta Mysłowice praca wykonywana jest przez wykwalifikowany personel. Z tego powodu należy pamiętać, aby przy przesyłaniu CV posiadać odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Rekrutacją do pracy w Urzędzie Miasta w Mysłowicach zajmuje się Wydział Organizacyjny Kadr i Płac, więcej informacji na temat aktualnie wolnych stanowisk można uzyskać pod numerem 32/31 71 319. Oczywiście numer jest obsługiwany w godzinach otwarcia UM.

Telefon: 32/31 71 319

Liczba wyświetleń: 4364Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS