Urząd Miasta Narol – UM w Narolu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Narol Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Narolu dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Narol

Adres: ul. Rynek 1, 37-610 Narol

Telefon: +48 16 631 70 86, +48 16 631 70 90

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Narol

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Narolu

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Narolu realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Narol kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Narola można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Narol kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Narol godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Narolu w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Narol godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Urząd Miasta Narol Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Narol Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Narol dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Narol dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Narol

Liczba wyświetleń: 21Wyszukaj dodatkowe informacje: