Urząd Miasta Nasielsk – UM w Nasielsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Nasielsk – UM w Nasielsku

Urząd Miasta Nasielska kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Nasielsk wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Nasielsku.

Urząd Miasta Nasielsk telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Nasielsk telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Nasielska możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Nasielsk godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Nasielska. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Nasielsk godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Nasielsk

Adres: ul. Elektronowa 3, 05-190 Nasielsk

Telefon: 23 693 30 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nasielsk:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Urząd Miasta w Nasielsku

Nasielsk Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Nasielsku odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Nasielska.

Urząd Miasta w Nasielsku podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Nasielska zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Nasielsku podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Nasielska umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Nasielsk

Liczba wyświetleń: 291Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS