Urząd Miasta Nidzica – UM w Nidzicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Miasta Nidzica – UM w Nidzicy

Urząd Miasta Nidzicy godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Nidzica Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Nidzica.

Urząd Miasta Nidzica kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Nidzica należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Nidzica kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Nidzica telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Nidzica godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Nidzicy opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Nidzica

Adres: ul. Plac Wolności 1, 13-100 Nidzica

Telefon: 89 625 07 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Nidzica:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Nidzicy

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Nidzica mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Nidzicy realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Nidzica druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Nidzicy petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Nidzica druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Nidzica Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Nidzica Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Nidzica ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Nidzica

Liczba wyświetleń: 438Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS