Urząd Miasta Niemodlin – UM w Niemodlinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Niemodlin – UM w Niemodlinie

Urząd Miasta Niemodlin kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Niemodlin Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Niemodlinie.

Urząd Miasta Niemodlin telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Niemodlina jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Niemodlin telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Niemodlina jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Niemodlin oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Niemodlin godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Niemodlina są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Niemodlin godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Niemodlin

Adres: ul. Bohaterów Powstań Śląskich 37, 49-100 Niemodlin

Telefon: +48 774 606 295,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Niemodlin:

 • poniedziałek 7:00-16:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Niemodlinie

W Niemodlinie Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Niemodlina należą:

 • opieka nad mieszkańcami Niemodlina
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Niemodlinie
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Niemodlina
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Niemodlin odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Niemodlina są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Niemodlina?

W Urzędzie Miasta Niemodlina istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Niemodlin dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Niemodlin

Liczba wyświetleń: 274Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS