Urząd Miasta Ogrodzieniec – UM w Ogrodzieńcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Ogrodzieniec – UM w Ogrodzieńcu

Urząd Miasta Ogrodzieńca dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Ogrodzieniec dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Ogrodzieniec kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Ogrodzieńcu należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Ogrodzieniec kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ogrodzieńcu

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ogrodzieńcu zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Ogrodzieniec

Adres: plac Wolności 25, 42-440 Ogrodzieniec

Telefon: 32 670 97 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ogrodzieniec:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Ogrodzieniec Urząd Miasta

Urząd Miasta Ogrodzieńca jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Ogrodzieniec odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Ogrodzieńcu pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Ogrodzieńca jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Ogrodzieńca

W Urzędzie Miasta Ogrodzieniec mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Ogrodzieńca prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Ogrodzieńca

Interesanci w Urzędzie Miasta Ogrodzieniec w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Ogrodzieńca zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Ogrodzieniec

Liczba wyświetleń: 209Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS