Urząd Miasta Oleśnica – UM w Oleśnicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: dolnośląskie

Urząd Miasta Oleśnica – UM w Oleśnicy

Urząd Miasta w Oleśnicy godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Oleśnica telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Oleśnicy.

Urząd Miasta Oleśnica kontakt

Urząd Miejski w Oleśnicy ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Oleśnicy zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Oleśnica kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Oleśnicy jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Oleśnicy może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Oleśnicy

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Oleśnicy możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Oleśnica godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Oleśnicy są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Oleśnica

Adres: Rynek – Ratusz, 56-400 Oleśnica

Telefon: +48 71 79 821 00, +48 71 798 21 03

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Oleśnica:

poniedziałek-piątek: 8:00-16:00

Oleśnica Urząd Miasta

Urząd Miasta w Oleśnicy jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Oleśnicy i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Oleśnicy stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Oleśnicy mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Oleśnicy mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Wydziały Urzędu Miasta Oleśnicy

W Urzędzie Miasta Oleśnicy istnieją wydziały wewnętrzne, które umożliwiają sprawniejsze i skuteczniejsze funkcjonowanie instytucji i ułatwiają obsługę klientów. Dzięki tym wydziałom Urząd Miejski w Oleśnicy dokonał podziału pracy i obowiązków pracowników. Taki podział za skutkował bardziej efektywnym wykorzystaniem kwalifikacji pracowników i ulepszenie procesów administracyjnych i decyzyjnych.

Urząd Miasta Oleśnica wydziały:

  • Wydział Komunikacji
  • Wydział Spraw Obywatelskich
  • Wydział Architektury i Budownictwa
  • Wydział Edukacji
  • Wydział Księgowości
  • Wydział Gospodarowania Odpadami Komunalnymi

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Oleśnicy

W Urzędzie Miasta Oleśnica Wydział Komunikacji odpowiedzialny jest za wiele spraw. Tam, interesanci mogą dokonać rejestracji pojazdów, uzyskać licencję na wykonywanie zarobkowych przewozów oraz odebrać prawo jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Oleśnicy również kontroluje szkolenia dla kierowców i wskazuje, gdzie wykonać badania techniczne pojazdów.

Mapa Urząd Miasta Oleśnica

Liczba wyświetleń: 473Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS