Urząd Miasta Opatowiec – UM w Opatowcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Opatowiec – UM w Opatowcu

Urząd Miasta Opatowca kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Opatowcu opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Opatowiec kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Opatowca można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Opatowiec kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Opatowiec godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Opatowcu w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Opatowiec godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Opatowiec

Adres: ul. Rynek 3 28-520 Opatowiec

Telefon: 41-35-18-052 , 882-166-788

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Opatowiec:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Opatowiec Urząd Miasta

Urząd Miasta w Opatowcu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Opatowca i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Opatowcu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Opatowca mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Opatowcu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Opatowiec wydziały

Urząd Miasta Opatowiec jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Opatowca to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Opatowiec podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Opatowiec podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Opatowiec przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Opatowiec udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Opatowiec

Liczba wyświetleń: 260Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS