Urząd Miasta Osiek – UM w Osieku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Osiek Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Osieku dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Osiek

Adres: Rynek 1, 28-221 Osiek

Telefon: 15 867 12 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Osiek

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Osieku

W Osieku Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Osieku również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Osieka są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Osiek kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Osieku, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Osiek komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Osieka jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Osieka umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Osieka umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Osieku

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Osieka można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Osieka. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Osieka jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Urząd Miasta Osiek opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Osieka powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Osieka podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Osieka podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Osiek

Liczba wyświetleń: 11Wyszukaj dodatkowe informacje: