Urząd Miasta Ostrołęka

Urząd Miasta Ostrołęka

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Ostrołęka

Urząd Miasta Ostrołęka godziny otwarcia, adres, e-mail, numer telefonu. Ostrołęka Urząd Miasta Wydział Komunikacji, dowody osobiste, opłata skarbowa.

Urząd Miasta Ostrołęka dowody osobiste

Osoby, które chcą uzyskać dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty, mogą ubiegać się o niego w Urzędzie Miasta Ostrołęka. W tym celu należy złożyć podczas osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Ostrołęka odpowiedni wniosek wraz z jedną kolorową fotografią. Powinna ona posiadać wymiary 35mm x 45mm. Wniosek o wydanie dowodu osobistego można składać w formie online tylko w przypadku dzieci do 12 roku życia. Warto pamiętać, że Urząd Miasta Ostrołęka dowody osobiste wydaje w ciągu 30 dni roboczych od daty złożenia wniosku przez interesanta. Można je odebrać w Wydziale Spraw Obywatelskich. 

Urząd Miasta Ostrołęka kontakt

Petenci, którzy chcą uzyskać zdalny kontakt z Urzędem Miasta Ostrołęka, mogą to wykonać za pomocą numer telefonu, a także poprzez wysłanie wiadomości mailowej. Najszybszym sposobem na uzyskanie niezbędnych informacji będzie skorzystanie z kontaktu telefonicznego. Urząd Miasta Ostrołęka kontakt zainteresowanym osobom umożliwia podczas godzin jego otwarcia.

Urząd Miasta Ostrołęka numer telefonu: 29 764 68 11, 29 765 43 20
Urząd Miasta Ostrołęka adres e-mail: [email protected]
Urząd Miasta Ostrołęka adres: pl. gen. Józefa Bema 1, 07-400 Ostrołęka

W jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Ostrołęka opłata skarbowa, może zostać uiszczona na konto bankowe. Jest ona pobierana za załatwianie różnych spraw urzędowych. 

Urząd Miasta Ostrołęka godziny otwarcia

Urząd Miasta w Ostrołęce jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Ostrołęka godziny otwarcia posiada adekwatne do godzin przyjmowania interesantów. Istnieje teraz możliwość dokonania rezerwacji terminu na konkretną godzinę w przypadku planowania osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Ostrołęka.

Urząd Miasta Ostrołęka godziny otwarcia:
Poniedziałek: 8:00-16:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00-16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Urząd Miasta Ostrołęka Wydział Komunikacji

W instytucji, jaką jest Urząd Miasta Ostrołęka Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych zadań. Można tam między innymi uzyskać pozwolenie na wykonywanie zarobkowych przewozów, a także na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym. Wydział Komunikacji w Urzędzie Miasta Ostrołęka zajmuje się również kontrolą nad ośrodkami szkoleń dla kierowców, a także wydawaniem tablic rejestracyjnych, oraz prawa jazdy.

Urząd Miasta Ostrołęka praca

Urząd Miasta w Ostrołęce zajmuje się między innymi świadczeniem pomocy prezydentowi miasta w załatwianiu różnych spraw. W jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Ostrołęka praca jest wymagająca. Do jej wykonywania niezbędny jest szeroki zakres umiejętności, a także wysokie kwalifikacje. Konieczne jest posiadanie wymaganego wykształcenia oraz doświadczenia, które jest najbardziej potrzebne. Interesanci, którzy chcą uzyskać zatrudnienie w tej instytucji, powinni zgłosić się osobiście do Urzędu Miasta Ostrołęka lub sprawdzać ogłoszenie o rekrutacji, które są umieszczane na stronie internetowej. 

Liczba wyświetleń: 1450Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS