Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki – UM w Ożarowie Mazowieckim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki – UM w Ożarowie Mazowieckim

Ożarów Mazowiecki Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Ożarowie Mazowieckim dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ożarowie Mazowieckim

Urząd Miasto w Ożarowie Mazowieckim otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki

Adres: ul. Kolejowa 2, 05-850 Ożarów Mazowiecki

Telefon: 22 731 32 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 10:00-18:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Ożarów Mazowiecki Urząd Miasta

Urząd Miasta Ożarowa Mazowieckiego jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Ożarowa Mazowieckiego jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta w Ożarowie Mazowieckim wydziały

W Urzędzie Miasta Ożarowa Mazowieckiego istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Ożarowa Mazowieckiego

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Ożarowie Mazowieckim można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Ożarowa Mazowieckiego. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Ożarowa Mazowieckiego nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Ożarów Mazowiecki

Liczba wyświetleń: 551



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS