Urząd Miasta Ozimek – UM w Ozimku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Ozimek – UM w Ozimku

Ozimek Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Ozimka. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Ozimku, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Ozimek dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Ozimku dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Ozimek godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Ozimek będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Ozimek

Adres: ul. ks. J. Dzierżona 4b, 46-040 Ozimek

Telefon: 77 462 28 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ozimek:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Ozimku

Urząd Miasta Ozimka jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Ozimka szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Ozimku można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Ozimek wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Ozimek publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Ozimka.

Urząd Miasta Ozimka podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Ozimka płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Ozimek

Liczba wyświetleń: 242Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS