Urząd Miasta Paczków – UM w Paczkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Paczków – UM w Paczkowie

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Paczkowa, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Paczków dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Paczków dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Paczkowie, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Paczków kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Paczków telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Paczkowie

Urząd Miasta Paczków jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Paczkowa nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Paczków godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Paczków

Adres: Rynek 1, 48-370 Paczków

Telefon: 77 431 67 91,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Paczków:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Paczkowie

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Paczków mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Paczkowie realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Paczków dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Paczków chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Paczków dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Paczków opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Paczków opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Paczków

Liczba wyświetleń: 313Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS