Urząd Miasta Pelplin – UM w Pelplinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Pelplin – UM w Pelplinie

Telefon do Urzędu Miasta Pelplina. Urząd Miasta w Pelplinie adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Pelplin?

Urząd Miasta Pelplin dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Pelplinie, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Pelplin kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Pelplin telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pelplinie

Urząd Miasta Pelplin jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Pelplina nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Pelplin godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Pelplin

Adres: Plac Grunwaldzki 4, 83-130 Pelplin

Telefon: 58 536 12 61, 58 536 12 62

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pelplin:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Pelplin Urząd Miasta

Urząd Miasta Pelplina składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Pelplin Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Pelplina dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Pelplina prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Pelplina dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Pelplin opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Pelplina opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Pelplina wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Pelplina wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Pelplin

Liczba wyświetleń: 374Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS