Urząd Miasta Pilawa – UM w Pilawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Pilawa – UM w Pilawie

Urząd Miasta Pilawa godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Pilawa Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Pilawa.

Urząd Miasta Pilawa kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Pilawy można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Pilawa kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Pilawa godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Pilawie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Pilawa godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Pilawa

Adres: Aleja Wyzwolenia 158, 08-440 Pilawa

Telefon: 25 685 61 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pilawa:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Pilawa Urząd Miasta

Urząd Miasta w Pilawie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Pilawy i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Pilawie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Pilawy mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Pilawie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Pilawa opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Pilawy powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Pilawy podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Pilawy podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Pilawa

Liczba wyświetleń: 242Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS