Urząd Miasta Pilica – UM w Pilicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Pilica godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Pilica Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Pilica.

Kontakt Urząd Miasta Pilica

Adres: Żarnowiecka 46, 42-436 Pilica

Telefon: 32 673 51 04,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pilica

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Pilicy

W Urzędzie Miasta Pilica obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Pilica umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Pilica kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Pilica telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Pilica godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Pilicy otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Pilica godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Wydziały Urzędu Miasta Pilicy

Urząd Miasta Pilicy został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Pilica, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pilicy.

Urząd Miasta Pilica Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Pilicy? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pilicy. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Pilica

Liczba wyświetleń: 29Wyszukaj dodatkowe informacje: