Urząd Miasta Pińczów – UM w Pińczowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Pińczów – UM w Pińczowie

Urząd Miasta w Pińczowie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Pińczów telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Pińczowa.

Urząd Miasta Pińczów dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Pińczowie interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Pińczowa. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pińczowie

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pińczowie są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Pińczów

Adres: 3 Maja 10, 28-400 Pińczów

Telefon: 41 23 45 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pińczów:

  • poniedziałek 7:30–15:30
  • wtorek 7:30–15:30
  • środa 7:30–15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30–15:30

Pińczów Urząd Miasta

Urząd Miasta Pińczowa jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Pińczowa jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Pińczów posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Wydziały Urzędu Miasta Pińczowa

Urząd Miasta w Pińczowie podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Pińczów jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Pińczów Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pińczowa zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Pińczowa mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Pińczów wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Pińczów

Liczba wyświetleń: 386Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS