Urząd Miasta Pionki – UM w Pionkach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Pionki – UM w Pionkach

Urząd Miasta w Pionkach godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Pionki telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Pionek.

Urząd Miasta Pionki kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Pionki należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Pionki kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Pionki telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Pionki godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Pionek opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Pionki

Adres: ul. Aleja Jana Pawła II 15, 26-670 Pionki

Telefon: 48 341 42 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pionki:

  • poniedziałek 7:30-16:00
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Pionkach

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Pionki mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Pionkach realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Pionki wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Pionki publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Pionek.

Urząd Miasta Pionek podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Pionek płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Pionki

Liczba wyświetleń: 1104Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS