Urząd Miasta Poddębice – UM w Poddębicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Poddębice – UM w Poddębicach

Jak dokonać opłaty skarbowej w Urzędzie Miasta Poddębic? Urząd Miasta Poddębice Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Poddębice dane kontaktowe, telefony, adres.

Urząd Miasta Poddębice kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Poddębicach dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Poddębice kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Poddębicach

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Poddębicach zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Poddębice

Adres: Łódzka 17/21, 99-200 Poddębice

Telefon: 43 871 07 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Poddębice:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Urząd Miasta w Poddębicach

Poddębice Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Poddębicach odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Poddębic.

Urząd Miasta Poddębice druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Poddębic petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Poddębice druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Poddębice Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Poddębice Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Poddębice ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Poddębice

Liczba wyświetleń: 307Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS