Urząd Miasta Podkowa Leśna – UM w Podkowie Leśnej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Podkowa Leśna – UM w Podkowie Leśnej

Urząd Miasta w Podkowie Leśnej godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Podkowa Leśna telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Podkowy Leśnej.

Urząd Miasta Podkowa Leśna dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Podkowie Leśnej interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Podkowy Leśnej. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Podkowie Leśnej

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Podkowie Leśnej są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Podkowa Leśna

Adres: ul. Akacjowa 39/41, 05-807 Podkowa Leśna

Telefon: 22 759 21 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Podkowa Leśna:

  • poniedziałek 8:00-18:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-14:00

Podkowa Leśna Urząd Miasta

Urząd Miasta Podkowy Leśnej jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Podkowy Leśnej jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Podkowa Leśna posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Podkowa Leśna wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Podkowa Leśna publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Podkowy Leśnej.

Urząd Miasta Podkowy Leśnej podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Podkowy Leśnej płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Podkowa Leśna

Liczba wyświetleń: 294Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS