Urząd Miasta Poręba – UM w Porębie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Poręba – UM w Porębie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Poręba. Miejski Urząd w Porębie adres placówki. Urząd Miasta Poręba telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Poręba kontakt

Urząd Miejski w Porębie ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Porębie zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Poręba kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Porębie jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Poręby może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Porębie

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Poręby możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Poręba godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Porębie są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Poręba

Adres: ul. Dworcowa 1, 42-480 Poręba

Telefon: 32 677 13 55,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Poręba:

 • poniedziałek: 7:30-16:30
 • wtorek: 7:30-16:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-13:30

Poręba Urząd Miasta

Urząd Miasta Poręby jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Poręby. Urząd Miasta Poręba odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

 • zarządzanie infrastrukturą
 • utrzymanie porządku publicznego
 • zapewnienie bezpieczeństwa
 • zarządzanie nieruchomościami
 • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Wydziały Urzędu Miasta Poręby

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Poręby na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Porębie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Poręby natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Poręba.

Urząd Miasta Poręba Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Porębie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Porębie można zrealizować w Urzędzie Miasta Poręby w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Poręby działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Poręba

Liczba wyświetleń: 422Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS