Urząd Miasta Prabuty – UM w Prabutach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Prabuty – UM w Prabutach

Urząd Miasta w Prabutach dane kontaktowe, telefony, adres e-mail. Jak złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Prabut? Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Prabutach.

Urząd Miasta Prabuty dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Prabuty telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Prabut można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Prabutach

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Prabutach. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Prabuty

Adres: ul. Kwidzyńska 2, 82-550 Prabuty

Telefon: 55 278 20 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Prabuty:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Prabutach

Mieszkańcy miasta Prabut wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Prabutach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Prabuty odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Prabuty podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Prabuty podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Prabutach dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Prabuty Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Prabutach dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Prabuty

Liczba wyświetleń: 204Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS