Urząd Miasta Praszka – UM w Praszce

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Praszka – UM w Praszce

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Praszka. Miejski Urząd w Praszce adres placówki. Urząd Miasta Praszka telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Praszka kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Praszka kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Praszce udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Praszka godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Praszka godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Praszka

Adres: Plac Grunwaldzki 13, 46-320 Praszka

Telefon: (034) 3591 009,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Praszka:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:00
  • środa 7:30-15:00
  • czwartek 7:30-16:00
  • piątek 7:30-15:00

Praszka Urząd Miasta

Urząd Miasta Praszki jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Praszki. Urząd Miasta Praszka posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Praszki dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Praszki występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Praszka wydziały

Urząd Miasta Praszki jest instytucją składającą się z kilku oddzielnych wydziałów, każdy z nich odpowiedzialny jest za określony zakres spraw. Wydziały takie jak Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Praszki czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Praszce, pełnią konkretne funkcje. Podział na wydziały umożliwia bardziej sprawne zarządzanie pracą, co z kolei prowadzi do szybszej i bardziej efektywnej obsługi petentów. Przed udaniem się do Urzędu Miasta Praszki, zaleca się zapoznanie się z informacjami dotyczącymi każdego z wydziałów i ich zakresu odpowiedzialności.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Praszki

Jeżeli występuje potrzeba skorzystania z usług związanych z administracją publiczną warto skierować się do Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Praszki. Wydział ten specjalizuje się w wydawaniu dokumentów, rejestracji obywateli i innych usługach administracyjnych. Aby uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty, należy bezpośrednio skontaktować się z Wydziałem Spraw Obywatelskich. Godziny pracy tego wydziału są takie same jak godziny pracy całego Urzędu Miasta Praszki.

Mapa Urząd Miasta Praszka

Liczba wyświetleń: 329Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS