Urząd Miasta Prószków – UM w Prószkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Prószków – UM w Prószkowie

Urząd Miasta Prószkowa godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Prószków Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Prószków.

Urząd Miasta Prószków dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Prószkowie, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Prószków kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Prószków telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Prószkowie

Urząd Miasta Prószków jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Prószkowa nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Prószków godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Prószków

Adres: Opolska 17, 46-060 Prószków

Telefon: 77 401 37 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Prószków:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-17:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Prószków Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Prószkowie mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Prószków Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Prószków wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Prószków publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Prószkowa.

Urząd Miasta Prószkowa podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Prószkowa płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Prószków

Liczba wyświetleń: 295Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS