Urząd Miasta Pruchnik – UM w Pruchniku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Pruchnik – UM w Pruchniku

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Pruchnika? Urząd Miasta Pruchnika kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Pruchnik dane kontaktowe

Interesanci miasta Pruchnik, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Pruchnik dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Pruchniku obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Pruchnik godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Pruchnik godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Pruchnik

Adres: ul. Rynek 1, 37-560 Pruchnik

Telefon: 16 623 61 14,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pruchnik:

  • Poniedziałek 7:00 - 15:00
  • Wtorek 8:00 - 16:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Urząd Miasta w Pruchniku

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Pruchniku realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pruchnika

W Urzędzie Miasta Pruchnik mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pruchnika prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Pruchnika

Interesanci w Urzędzie Miasta Pruchnik w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Pruchnika zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Pruchnik

Liczba wyświetleń: 169Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS