Urząd Miasta Prudnik – UM w Prudniku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Prudnik – UM w Prudniku

Prudnik Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Prudniku dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Prudnik kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Prudnik należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Prudnik kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Prudnik telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Prudnik godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Prudnika opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Prudnik

Adres: Kościuszki 3, 48-200 Prudnik

Telefon: 77 40 66 200, 77 40 66 202

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Prudnik:

  • poniedziałek 7:15-16:30
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:00

Prudnik Urząd Miasta

Urząd Miasta Prudnika jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Prudnika. Urząd Miasta Prudnik posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Prudnika dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Prudnika występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Prudnika dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Prudnika prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Prudnika dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Prudnik opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Prudnika opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Prudnika wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Prudnika wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Prudnik

Liczba wyświetleń: 970Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS