Urząd Miasta Przasnysz – UM w Przasnyszu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Przasnysz – UM w Przasnyszu

Urząd Miasta Przasnysz kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Przasnyszu. Urząd Miasta Przasnysz telefon.

Urząd Miasta Przasnysz telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Przasnysza jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Przasnysz telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Przasnysza jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Przasnysz oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Przasnysz godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Przasnysza są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Przasnysz godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Przasnysz

Adres: ul. Jana Kilińskiego 2, 06-300 Przasnysz

Telefon: (29) 756 49 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Przasnysz:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Przasnysz Urząd Miasta

Urząd Miasta w Przasnyszu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Przasnysza i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Przasnyszu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Przasnysza mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Przasnyszu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Przasnysz wydziały

Urząd Miasta Przasnysz jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Przasnysza to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Przasnysz podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Przasnysz podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Przasnysz przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Przasnysz udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Przasnysz

Liczba wyświetleń: 430Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS