Urząd Miasta Przecław – UM w Przecławie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Przecław – UM w Przecławie

Wydziały Urzędu Miasta w Przecławie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Przecław godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Przecław telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Przecław telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Przecławia możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Przecław godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Przecławia. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Przecław godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Przecław

Adres: Jana Kilińskiego 7, 39-320 Przecław

Telefon: 17 581 31 19,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Przecław:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Przecławie

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Przecławia jest Urząd Miasta Przecławia. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

 • Zameldowanie/Wymeldowanie
 • Rejestracja pojazdu
 • Wydawanie prawa jazdy
 • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
 • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Przecławie umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Wydziały Urzędu Miasta Przecławia

Urząd Miasta w Przecławie podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Przecław jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Przecław Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Przecławia zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Przecławia mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Przecław wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Przecław

Liczba wyświetleń: 191Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS