Urząd Miasta Pszów – UM w Pszowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Pszów – UM w Pszowie

Wydziały Urzędu Miasta w Pszowie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Pszów godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Pszów kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Pszowie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Pszów komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Pszowa jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Pszowa umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Pszowa umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pszowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Pszowa można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Pszowa. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Pszowa jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Pszów

Adres: ul. Pszowska 534, 44-370 Pszów

Telefon: 32 455 95 51,

Email: [email protected], [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pszów:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa 7:30-17:00
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-14:00

Pszów Urząd Miasta

Urząd Miasta Pszowa jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Pszowa. Urząd Miasta Pszów odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

 • zarządzanie infrastrukturą
 • utrzymanie porządku publicznego
 • zapewnienie bezpieczeństwa
 • zarządzanie nieruchomościami
 • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Wydziały Urzędu Miasta Pszowa

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Pszowa na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Pszowie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Pszowa natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pszów.

Urząd Miasta Pszów Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Pszowie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Pszowie można zrealizować w Urzędzie Miasta Pszowa w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Pszowa działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Pszów

Liczba wyświetleń: 487Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS