Urząd Miasta Radymno – UM w Radymnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Radymno – UM w Radymnie

Urząd Miasta w Radymnie adres e-mail, kontakt telefoniczny, godziny otwarcia. Urząd Miasta Radymna druki do pobrania, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Radymno telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Radymno telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Radymna możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Radymno godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Radymna. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Radymno godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Radymno

Adres: Lwowska 20, 37-550 Radymno

Telefon: 16 628 24 17, 16 628 15 88

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Radymno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Radymnie

Urząd Miasta Radymna jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Radymna szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Radymnie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Radymna dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Radymna prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Radymna dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Radymno opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Radymna opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Radymna wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Radymna wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Radymno

Liczba wyświetleń: 358Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS