Urząd Miasta Radzymin – UM w Radzyminie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Radzymin – UM w Radzyminie

Urząd Miasta Radzymin godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Radzymin Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Radzymin.

Urząd Miasta Radzymin kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Radzyminie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Radzymin komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Radzymina jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Radzymina umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Radzymina umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Radzyminie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Radzymina można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Radzymina. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Radzymina jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Radzymin

Adres: pl. T. Kościuszki 2, 05-250 Radzymin

Telefon: 22 667 67 67,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Radzymin:

Godziny pracy:

 • poniedziałek 10:00-19:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-15:00

Godziny otwarcia kasy urzędu:

 • poniedziałek 10:00-18.30
 • wtorek 8:00-14.30
 • środa 8:00-14.30
 • czwartek 8:00-14.30
 • piątek 8:00-14:00

Urząd Miasta w Radzyminie

W Radzyminie istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Radzymina, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Radzymina jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Radzymina wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Radzymina realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Radzymin wydziały

W Urzędzie Miasta Radzymina działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Radzyminie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Radzymina to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Radzymin wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Radzymin Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Radzymina jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Radzymina i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Radzymina jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Radzymina możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Radzymin

Liczba wyświetleń: 561Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS