Urząd Miasta Różan – UM w Różanie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Różan – UM w Różanie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Różan. Miejski Urząd w Różanie adres placówki. Urząd Miasta Różan telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Różan dane kontaktowe

Interesanci miasta Różan, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Różan dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Różanie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Różan godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Różan godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Różan

Adres: ul. Plac Obrońców Różana 4 06-230 Różan

Telefon: (29) 767-91-20 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Różan:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 8:00 - 16:00
  • Środa 8:00 - 16:00
  • Czwartek 8:00 - 16:00
  • Piątek 8:00 - 16:00

Urząd Miasta w Różanie

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Różan mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Różanie realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Różan opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Różana jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Różan podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Różan podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Różanie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Różana informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Różan

Liczba wyświetleń: 201Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS