Urząd Miasta Rzgów – UM w Rzgowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: łódzkie

Urząd Miasta Rzgowa kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Rzgowie Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Kontakt Urząd Miasta Rzgów

Adres: Pl. 500-lecia 22, 95-030 Rzgów

Telefon: (42) 214 12 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Rzgów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 9:00-17:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Skarbowy w Rzgowie

Instytucja Urząd Skarbowy Rzgów jest odpowiedzialna za wykonywanie zadań związanych z naliczaniem i pobieraniem podatków oraz innych należności publicznoprawnych, a także za egzekucję administracyjną i obsługę kas fiskalnych. Placówka Urzędu Skarbowego w Rzgowie ta jest dostępna dla mieszkańców Rzgowa, jak i dla osób zamieszkujących okoliczne tereny. Zasięg terytorialny Urzędu Skarbowego Rzgów jest dostępny online.

Urząd Miasta Rzgów kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Rzgowie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Rzgów kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Rzgowie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Rzgowie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Urząd Miasta Rzgowa dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Rzgowa prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Rzgowa dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Rzgów opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Rzgowa opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Rzgowa wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Rzgowa wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Rzgów

Liczba wyświetleń: 55Wyszukaj dodatkowe informacje: