Urząd Miasta Sanniki – UM w Sannikach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Sanniki – UM w Sannikach

Urząd Miasta Sannik godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Sanniki Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Sanniki.

Urząd Miasta Sanniki kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Sannikach, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Sanniki komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Sannik jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Sannik umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Sannik umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sannikach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Sannik można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Sannik. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Sannik jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Sanniki

Adres: ul. Warszawska 169, 09-540 Sanniki

Telefon: 242 777 810,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sanniki:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 9:30-17:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Sanniki Urząd Miasta

Urząd Miasta Sannik jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Sannik jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Sanniki posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Wydziały Urzędu Miasta Sannik

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Sannik na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Sannikach zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Sannik natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Sanniki.

Urząd Miasta Sanniki Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Sannikach? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Sannikach można zrealizować w Urzędzie Miasta Sannik w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Sannik działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Sanniki

Liczba wyświetleń: 316Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS