Urząd Miasta Serock – UM w Serocku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Serock – UM w Serocku

Telefon do Urzędu Miasta Serocka. Urząd Miasta w Serocku adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Serock?

Urząd Miasta Serock kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Serock kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Serocku

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Serocka interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Serocku dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Serock

Adres: ul. Rynek 21, 05-140 Serock

Telefon: 22 782 88 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Serock:

 • poniedziałek 8:00-18:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-14:00

Urząd Miasta w Serocku

W Serocku Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Serocka należą:

 • opieka nad mieszkańcami Serocka
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Serocku
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Serocka
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Serock odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Serocka są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta w Serocku podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Serocka zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Serocku podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Serocka umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Serock

Liczba wyświetleń: 267Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS