Urząd Miasta Siemianowice Śląskie – UM w Siemianowicach Śląskich

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie – UM w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Siemianowic Śląskich. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Siemianowicach Śląskich, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Siemianowicach Śląskich, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Siemianowice Śląskie kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Siemianowice Śląskie telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Siemianowicach Śląskich

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Siemianowic Śląskich nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Siemianowice Śląskie godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

Adres: ul. Jana Pawła II 10, 41-100 Siemianowice Śląskie

Telefon: +48 (32) 760 52 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Siemianowice Śląskie:

  • poniedziałek: 7:00-17:00
  • wtorek-czwartek: 8:00-16:00
  • piątek: 8.00-14:00

Siemianowice Śląskie Urząd Miasta

Urząd Miasta Siemianowic Śląskich jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Siemianowice Śląskie odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Siemianowicach Śląskich pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Siemianowic Śląskich jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Wydziały Urzędu Miasta Siemianowic Śląskich

Urząd Miasta w Siemianowicach Śląskich podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Siemianowice Śląskie jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Siemianowice Śląskie Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Siemianowic Śląskich zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Siemianowic Śląskich mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Siemianowice Śląskie wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Siemianowice Śląskie

Liczba wyświetleń: 666Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS