Urząd Miasta Skalbmierz – UM w Skalbmierzu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Skalbmierz – UM w Skalbmierzu

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Skalbmierza, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Skalbmierz dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Skalbmierz dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Skalbmierz dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Skalbmierza możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Skalbmierz godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Skalbmierza jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Skalbmierz

Adres: ul. T. Kościuszki 1, 28 - 530 Skalbmierz

Telefon: 041 352 90 85, 041 352 91 66

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Skalbmierz:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Skalbmierz Urząd Miasta

W mieście Skalbmierz znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Skalbmierz. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Skalbmierz Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Skalbmierz opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Skalbmierza jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Skalbmierz podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Skalbmierz podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Skalbmierzu. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Skalbmierza informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Skalbmierz

Liczba wyświetleń: 363Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS