Urząd Miasta Skórcz – UM w Skórczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Skórcz – UM w Skórczu

Telefon do Urzędu Miasta Skórcza. Urząd Miasta w Skórczu adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Skórcz?

Urząd Miasta Skórcz dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Skórczu, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Skórcz kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Skórcz telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Skórczu

Urząd Miasta Skórcz jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Skórcza nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Skórcz godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Skórcz

Adres: ul. Główna 40, 83-220 Skórcz

Telefon: 58 582 47 54,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Skórcz:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Skórczu

Urząd Miasta Skórcza jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Skórcza szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Skórczu można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta w Skórczu podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Skórcza zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Skórczu podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Skórcza umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Skórcz

Liczba wyświetleń: 387Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS