Urząd Miasta Sławków – UM w Sławkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Sławków – UM w Sławkowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Sławków. Miejski Urząd w Sławkowie adres placówki. Urząd Miasta Sławków telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Sławków kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Sławkowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Sławków kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Sławkowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Sławkowa

Urząd Miasta Sławkowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Sławków jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Sławkowa.

Kontakt Urząd Miasta Sławków

Adres: Rynek 1, 41-260 Sławków

Telefon: 32 293 15 52,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sławków:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-12:30

Sławków Urząd Miasta

Urząd Miejski w Sławków pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Sławkowie mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Sławków wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Sławków wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Sławkowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Sławków formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Sławkowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Sławkowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Sławków

Liczba wyświetleń: 431Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS