Urząd Miasta Stąporków – UM w Stąporkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Stąporków – UM w Stąporkowie

Wydziały Urzędu Miasta w Stąporkowie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Stąporków godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Stąporków kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Stąporkowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Stąporków kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Stąporkowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Stąporkowa

Urząd Miasta Stąporkowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Stąporków jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Stąporkowa.

Kontakt Urząd Miasta Stąporków

Adres: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 132A, 26-220 Stąporków

Telefon: (0-41) 374 11 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Stąporków:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Stąporków Urząd Miasta

Urząd Miasta Stąporkowa jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Stąporkowa. Urząd Miasta Stąporków posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Stąporkowa dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Stąporkowa występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Stąporkowa?

W Urzędzie Miasta Stąporkowa istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Stąporków dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Stąporków

Liczba wyświetleń: 473Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS