Urząd Miasta Stopnica – UM w Stopnicy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Stopnica – UM w Stopnicy

Kontakt z Urzędem Miasta Stopnicy przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Stopnicy, adres placówki. UM Stopnica wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Stopnica dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Stopnica dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Stopnicy kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Stopnicy

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Stopnicy. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Stopnica

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 2, 28-130 Stopnica

Telefon: 41 3779 800,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Stopnica:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Stopnica Urząd Miasta

W mieście Stopnica znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Stopnica. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Stopnica Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Stopnica opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Stopnicy powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Stopnicy podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Stopnicy podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Stopnica

Liczba wyświetleń: 263Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS